Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.10.2018 12:23:48

JACK RUSSELL TERRIER - KENNEL - PRAGUE - CZECH

Jack Russell Terriér-portrét plemene

 

JACK RUSSELL TERRIÉR - portrét plemene

použití :

 

Dobrý pracovní teriér se zvláštní schopností pracovat pod zemí. (Mohu potvrdit. Velice rád noruje téměř kdekoli ať je to pohovka nebo záhon.) Vynikající společenský pes. ( Vzhledem se své inteligenci je schopen poznat, kde si může dovolit zlobit a kde se musí chovat slušně. Já se svojí Dafinkou chodím běžně do restaurace, do banky i ke kadeřníkovi. Nemám s tím žádný problém.)

 

vzhled :

Silný, aktivní, pružný pracovní teriér skvělého charakteru s pružným trupem střední délky. Jeho elegantní pohyb odpovídá inteligentnímu výrazu. Kupírování ocasu je možné a srst může být hladká, drsná nebo rozlámaná. (Na výstavě psů je možné vidět všechny varianty srsti. Laik si většinou myslí, že jackové jsou pouze hladkosrstí.)

povaha :

Živý, ostražitý a aktivní teriér s bystrým a inteligentním výrazem. Smělý a nebojácný, přátelský a tiše sebevědomý. (To tiše sebevědomý bych vyškrtla. Dafina je dost hlasitá. Na vše reaguje různými zvuky. Od bručení, vrčení až ke kňourání. Ke všemu se vyjadřuje. Ovšem nedá se říct, že by byla uštěkaná.)

 

velikost:

 

 

 

Kohoutková výška: 25 cm až 30 cm

 

 

 

 

 

TOPlist